Aangesloten gemeenten

Centro Evangelico Igesia di Dios

Texelsestraat 35-37
3083 PR Rotterdam
Voorganger: Pedro Colon
Dienst: zondag om 10.30 uur
www.iglesiadidios.com

Centro Ministerial Dios Esta Obrando

Wildenburg 1
3085 ZT Rotterdam
Voorganger: Franklin Susana Gomez
Dienst: zondag om 10.00 uur
f: ministerio.diosestabrando

Christengemeente Gods Huis

Stationsplein 20 (2 de verd. Oost)
2907 MJ Capelle aan den IJssel
Voorganger: Pierre Meijer
Dienst: zondag om 11.00 uur
www.godshuis.net

Church of God of Prophecy NL

Haifaweg 7
3193 EB Rotterdam
Dienst: zondag 10.30 uur
www.cogop.nl

De Waterstroom Ministries

Pliniusstraat 21
3076 AH Rotterdam
Voorganger: Dudley Monart
www.dewaterstroom.nl

Evangelisch Centrum Europoort

Nieuwe Binnenweg 324
3021 GV Rotterdam
Voorganger: Daniel Pasterkamp
Dienst: zondag om 10.00 uur
www.eceuropoort.nl

Evangelische Baptistenkerk Rotterdam (Arabisch)

Lede 117
3075 HH Rotterdam
Voorganger: Pastor Said
Dienst: zondag om 14.00 uur
www.arabischekerk.nl

Evangelische Gemeente De Brandaris

Coloniastraat 25​
3024 TA Rotterdam
Dienst: zondag om 10.00 uur
www.debrandaris.nl

Evangelische Gemeente Krimpen

Ontmoetingscentrum De Tuyter
Nachtegaalstraat 8
2922 VL Krimpen aan den Ijssel
www.egkrimpen.nl

Evangelische Gemeente Ommoord

Bertrand Russellplaats 3-5
3069 CA Rotterdam
Dienst: zondag om 10.00 uur
www.evgom.nl

Evangelische Gemeente Rafaël de Rivier

Auriscollege, Malmöpad 60
3067 PW Rotterdam
Voorganger: Ad van der Heiden
Dienst: zondag om 10.30 uur
www.rafaelderivier.nl

Filadelfia Gemeente

Espelo 99
3085 MC Rotterdam
Voorganger: Peter Quist
Dienst: zondag om 10.00 uur
www.filadelfia.nl

FIRE Kerk NL

Berlagestraat 96
3067 CC Rotterdam
Voorganger: Frank Pot
Dienst: zondag om 13.30 uur
www.firekerk.nl

Glorious Chapel International

Oosterhagen 247
3078 CL Rotterdam
Voorganger: Ola Asubiaro
Dienst: zondag om 12.00 uur
www.gloriouschapel.org

Kerkgenootschap Immanuël Feijenoord

Stieltjesstraat 30
3071 JX Rotterdam
Voorganger: Imro Kroes
Dienst: zondag 14.00 uur
www.immanuelrotterdam.nl

Leger des Heils

Kooikerweg 12-14
3069 WP Rotterdam
Dienst: zondag om 10.00 uur
www.Korpsrotterdamoost.legerdesheils.nl

Leven Woord Gemeente

Breepleinkerk, Van Malsenstraat 104
3074 PZ Rotterdam
Voorganger Gerard de Groot en Arthur de Groot
Dienst: zondag om 10.30 uur
www.lwg.nl

Mount Sion Ministries

Amelandseplein 68
3083 SJ Rotterdam
Dienst: zondag om 14.00 uur
www.mountsion.nl

New Life Christian Fellowship

Piekstraat 15K
3071 EL Rotterdam
Voorganger: Andre en Lydia Canlas
Dienst: zondag om 10.30 uur
www.nlcf.nl

New Steps

Populierenlaan 90a
2925 CV Krimpen a/d IJssel
Voorganger: Ardy en Rose Fer
Dienst: zondag om 13:30 uur

Nieuw Testamentische Gemeente Het Morgenlicht

Bierens de Haanweg 1
3076 DA Rotterdam
Voorganger: Roy en Astrid Manikus
Dienst: zondag om 10.30 uur
www.ntghetmorgenlicht.nl

Pinkstergemeente De Banier

Blankenburgstraat 134
3081 TD Rotterdam
Voorganger: Heeko Kuipers
Dienst: zondag om 10.00 uur
www.debanier-rotterdam.nl

Pinkstergemeente De Edele Olijfboom

Voorganger: Erwin Beerman
Dienst: zondag om 11.00 uur
www.pgdeedeleolijfboom.nl

Pinkstergemeente Kom en Zie

Boezemweg 166
3031 BP Rotterdam
Dienst: zondag om 10.30 uur
woensdag om 19.30 uur
www.komenzie.nl

Pinkstergemeente Kom en Zie Capelle

Bermweg 280
2906 LH Rotterdam
Voorganger: Christiaan en Martine van den Broeke
Dienst: zondag om 11.00 uur
www.komenziecapelle.net

Pinkstergemeente Ons Geloof

Oranjeboomstraat 177
3071 SH Rotterdam
Voorganger: Marlon en Marion Mac Bean
Dienst: zondag om 11.00 uur
www.onsgeloof-rotterdam.nl

Pinkstergemeente Rotterdam-Zuid

Espelo 99
3085 MC Rotterdam
Voorganger: Wouter Scheffer
Dienst: zondag om 14.00 uur
www.pinkstergemeenterotterdamzuid.nl

Rafaël gemeente De Rank

Ringvaartweg 123
3065 AC Rotterdam
Voorganger: Martin van der Plas
Dienst: zondag om 10.00 uur
www.rafael-derank.nl

The living stone Urdu Church Holland

Breepleinkerk, Van Malsenstraat 104
3074 PZ Rotterdam
Voorganger: Nadeem Din
Dienst: zondag om 14.00 uur
f: The Living Stone Urdu Church

The Redeemed Christian Church of God

Wolphaertsbocht 278b
3081 KR Rotterdam
Voorganger: Bukunola Olowu
www.hoprccg.org

Victory Outreach Rotterdam

Mijnsherenplein 9
3081 CN Rotterdam
Voorganger: Jerry Mendeszoon
Dienst: zondag om 11.00 uur
www.vorotterdam.nl

Volle Evangelie Gemeente De Genade

Percevalweg 12
3077 NK Rotterdam
Voorganger: Jan en Esme van Aron
Dienst: zondag om 10.00 uur
www.degenade.nl

Volle Evangelie Gemeente De Schutse

Jacob Loisstraat 37
3033 RC Rotterdam
Voorganger: Nico Rijsdijk
Dienst: zondag om 10.00 uur
www.schutse.nl

Volle Evangelie Gemeente Vaste Burcht

van Swietenlaan 1
3083 DR Rotterdam
Voorganger: Jan van Seventer
Dienst: zondag om 10.00 uur
www.vasteburcht.nl

Volle Evangelische Gemeente Het Zout der Aarde

Krabbendijkestraat 255
3086 LR Rotterdam
Voorganger: David en Geeta Dissels
Dienst: zondag om 13.00 uur
www.zoutderaarde.nl